Amsterdam Tekne Hakkinda

Amsterdam Tekne hakkında

 

Amsterdam Tekne 2018 yılında Amsterdam’da kuruldu ve Hollanda’nın ilk Türk gelenekleri ve temalarıyla tekne tur düzenleyen şirket. AmsterdamTekne.com sitesi Amsterdam Tekne B.V. bir parçasıdir ve 20’den fazla kaptan, hostes ve eleman çalışmaktadir.

İnsanları Türk kökenli bir arka plan deneyimi ile Amsterdam’ın su kanallarından geçirme misyonuyla Amsterdam Tekne, en iyi hizmeti en iyi turlarla organize ediyor.
TR rehber, gezi arkadaşları veya iş ortakları ile, Türkü Tekne (canlı Türk müziği ile seyir) ve tekne turu konuşan – Amsterdam’da Tekne insanlar Türk kahvaltısı (Kahvalti Tekne), Türk ile tarihsel tur gibi benzersiz turları ile Amsterdam’ın güzel kanallar keşfetmelerini sağlar Bir evlenme teklifi için romantik bir tekne gezisi için bir bekarlığa veda partisi için.
AmsterdamTekne.com web sitesi birden çok dilde, biz 29 tur ve temalar toplam teklif ve Amsterdam kanallarında tekne gezileri için kullanılabilir kaptan dahil 50’den fazla lisanslı yolcu gemileri (tekneler ve kanal tekneleri) mevcuttur.

Her gün 10’dan fazla tur ve bilet rezervasyonu AmsterdamTekne.com o kişisel bir mesele veya komşu çirkin olup olmadığı, misafirler kolayca kendi ideal bir tur yönlendirebilir veya tema en iyi fiyata AmsterdamTekne.com, hiçbir rezervasyon ücretleri ve bağlılığımızı rezervasyonu teklif etmek. Müşteri hizmetleri ekibimizle Hollanda, Türkçe, İngilizce ve hatta Almanca soru ve rezervasyonlarınız için her gün 09: 00-22: 00 saatleri arasında sohbet edebilir, telefon edebilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

İsim ve adres

Amsterdam Tekne B.V.
Oosterdokkade 3A
1011 DK Amsterdam
Nederland

 

CEO

Atay Dogan

 

İletişim bilgileri

İşletme kaydı

Ticaret Odası Amsterdam
Dosya numarası: 70574030
KDV kayıt numarası: NL164089998B03
CBP’nin kayıt numarası: 1288847

Amsterdam Tekne ne sunuyor

İnanılmaz seçim
AmsterdamTekne.com’da devasa ve çeşitli bir dizi eğim, salon teknesi, tekne turu ve eşsiz turlar ve temalar bulacaksınız – hepsi bir arada.

Düşük fiyatlar
Amsterdam Tekne size en uygun fiyatları garanti eder. En iyi hizmet için verdiğimiz sözle, iyi bir anlaşma yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Anında onaylama
AmsterdamTekne.com’da her rezervasyon hemen onaylanır. Mükemmel tekne turunuzu bulduktan sonra, sadece birkaç kez tıklamanız yeterlidir.

Rezervasyon ücreti yok
Rezervasyon ücreti veya idari ücret talep etmiyoruz. Çoğu durumda rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Güvenli rezervasyon
Güvenli platformumuzla her gün birçok işlemi kolaylaştırıyor ve gizliliğinizi garanti altına almak için her zaman en yüksek güvenlik standardıyla çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Bildirimi’ni görüntüleyin.

Her gün destek
Tekne rezervasyonu yaptıysanız ya da zaten teknenizin keyfini çıkarırken, müşteri hizmetleri ekibimiz sorularınızı yanıtlamaya ve ilgi alanlarınızı birden fazla dilde savunmaya hazırdır. Konuklar için SSS’larımıza göz atın.